Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
2670 Greve

CVR: 22 83 99 18


Administration

DAGLIG LEDER OG SPORTSLIG ANSVARLIG
Jari Bo Leander  –  jari@grevefodbold.dk

KLUBADMINISTRATOR
Administration af hold, trænere, og frivillige inklusive ind- og udmeldelse

Christina Cassone  –  christina@grevefodbold.dk

ØKONOMI OG REGNSKAB
Feras Louis – oekonomi@grevefodbold.dk

KOMMUNIKATION
Gitte Frederiksen – gitte@grevefodbold.dk

TØJ
Allan Wiberg – toej@grevefodbold.dk

MATERIALER
Helene Vølkers – helene@grevefodbold.dk

TURNERINGER OG STÆVNER
Kim Schmidt Petersen – kim@grevefodbold.dk

BANER OG BANEBOOKING
Christina Cassone  –  booking@grevefodbold.dk


Sportslige afdelingsledere

DRENGE/PIGER Bredde
Nicolai Noe – nicolai@grevefodbold.dk

DRENGE U15-HS1 Talent
Anton Moestrup Rasmussen  –  anton@grevefodbold.dk
Tlf.: 2941 5676

DRENGE U11-U14 Talent
Mads Laugesen  –  mnl@grevefodbold.dk
Tlf.: 4035 0226

PIGER U13-U18 Talent
Christian Schønnemann  –  christian@grevefodbold.dk

Kontakt os direkte eller send besked her, så svarer vi så hurtigt som muligt:

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.