Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
2670 Greve

CVR: 22 83 99 18


Administration

DAGLIG LEDER OG SPORTSLIG ANSVARLIG
Jari Bo Leander  –  jari@grevefodbold.dk

ADMINISTRATION, MEDLEMS- OG TRÆNERREGISTRERING
Betina Krarup  –  betina@grevefodbold.dk

KOMMUNIKATION
Nadia Ansari  –  nadia@grevefodbold.dk

BANEBOOKING
Christina Cassone  –  booking@grevefodbold.dk

TØJ
Allan Wiberg – toej@grevefodbold.dk

MATERIALER
Mark Olsen – mark@grevefodbold.dk

BØRNE- OG BREDDECHEF
Mark Olsen – mark@grevefodbold.dk

Afdelingsledere
DRENGE U16-SENIOR+ (Talent+Bredde)
Anton Moestrup Rasmussen  –  anton@grevefodbold.dk

DRENGE U10-U15 (Talent)/U14-U15 (Bredde)
Mads Laugesen  –  mnl@grevefodbold.dk

PIGER U13-DS1 (Talent+Bredde)
Christian Schønnemann  –  christian@grevefodbold.dk

DRENGE/PIGER BtB-U13 (Bredde)
Mark Olsen – mark@grevefodbold.dk

Mød os på kontoret – 3. sal i hallen

FORRETNING, HR OG SPORTSLIGE FORHOLD
Jari Bo Leander  –  jari@grevefodbold.dk
Mandag og torsdag: 15:00-17:30

ADMINISTRATION, MEDLEMS- OG TRÆNERREGISTRERING
Betina Krarup  –  betina@grevefodbold.dk
Tirsdag: 16:00-18:00
Torsdag: 10:00-12:00

Eller send besked eller spørgsmål her, så svarer vi så hurtigt som muligt:

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.