Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
2670 Greve

CVR: 22 83 99 18


Administration

KLUB- OG AKADEMICHEF
Jari Bo Leander  –  jari@grevefodbold.dk

Kontakt for spørgsmål omhandlende overordnede strategiske, administrative, økonomiske og sportslige forhold inklusive DBU, partnerskaber og ønsker til bestyrelse.

KLUBADMINISTRATOR
Christina Cassone  –  christina@grevefodbold.dk

Kontakt for spørgsmål omhandlende ind- og udmeldelse af medlemmer, administration af hold, trænere, og frivillige samt banefordeling og -booking.

KLUBKOORDINATOR
Helene Vølkers – helene@grevefodbold.dk

Kontakt for spørgsmål omhandlende alle praktiske forhold som ikke omhandler fodboldfaglighed inklusive tøj, materialer og bolde.

KASSERER
Feras Louis – kasserer@grevefodbold.dk

Kontakt for spørgsmål omhandlende konkrete økonomiske forhold inklusive betaling, fakturering og bogholderi (Korsled & Rosenkilde).

TURNERINGER OG STÆVNER
Kim Schmidt Petersen – kim@grevefodbold.dk

Kontakt for spørgsmål omhandlende til- og frameldelse af turneringer og stævner samt prioritering og styring af samme.

Sportslige afdelingsledere
DRENGE U17-U19 Talent (halvtidsstilling)
Anton Moestrup Rasmussen  –  anton@grevefodbold.dk

DRENGE U14-U15 Talent (halvtidsstilling)
Morten Olsen  –  morten@grevefodbold.dk

DRENGE U13 Talent + Bredde U10-U12 (halvtidsstilling)
Nicolai Noe  –  nicolai@grevefodbold.dk

BØRNECHEF DRENGE OG PIGER Bredde U3-U12 + Talent U9-U12 (fuldtidsstilling)
Mads Hammersholt Dunker  –  mads@grevefodbold.dk

DRENGE U3-U8 Bredde (halvtidsstilling)
Andrias Davidsen – andrias@grevefodbold.dk

UNGDOMSCHEF DRENGE OG PIGER Bredde U13-U19
Shahid Mahmood Hussain –  shahid@grevefodbold.dk

Kontakt os direkte eller send besked her, så svarer vi så hurtigt som muligt:

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.