Greve Fodbold
Lillevangsvej 88
2670 Greve

CVR: 22 83 99 18


Administration

DAGLIG LEDER OG SPORTSLIG ANSVARLIG
Jari Bo Leander  –  jari@grevefodbold.dk

ADMINISTRATION, MEDLEMS- OG TRÆNERREGISTRERING
Charlotte Preisler  –  charlotte@grevefodbold.dk

BANEBOOKING
Anna Kollemorten & Christina Cassone  –  booking@grevefodbold.dk

MATERIALER
Helene Vølkers  –  materialer@grevefodbold.dk

TØJ
Rikke Nymand  –  toej@grevefodbold.dk

KOMMUNIKATION
Nadia Ansari  –  nadia@grevefodbold.dk

BØRNE- OG BREDDECHEF
Mark Olsen – mark@grevefodbold.dk

Træner- og hold-kontakt
DRENGE U17-SENIOR+
Anton Moestrup Rasmussen  –  anton@grevefodbold.dk

DRENGE U13-U15
Mads Laugesen  –  mnl@grevefodbold.dk

DRENGE U10-U12
Lasse Deichmann Egelund  –  le@grevefodbold.dk

PIGER U4-DS1
Christian Schønnemann  –  christian@grevefodbold.dk

PIGER TALENT U13-U18
Daniel Weisdorf  –  daniel@grevefodbold.dk

BØRN, MIKRO OG BØRN TIL BOLD
Mark Olsen – mark@grevefodbold.dk

Mød os på kontoret – 3. sal i hallen
(når det er muligt at åbne op i forhold til corona restriktioner)

HR OG SPORTSLIGE FORHOLD
Jari Bo Leander  –  jari@grevefodbold.dk  –  4242 2089
Mandag og torsdag: 15:30-17:30

ADMINISTRATION, MEDLEMS- OG TRÆNERREGISTRERING
Charlotte Preisler  –  charlotte@grevefodbold.dk. –  2514 9799
Tirsdag: 16:00-17:00

TØJ OG BOLDE
Rikke Nymand  –  toej@grevefodbold.dk. –  4111 5481
Mandag og torsdag: 16:00-18:00 (udlevering af tøj ifølge aftale per mail)

 

Eller send besked eller spørgsmål her, så svarer vi så hurtigt som muligt:

  • Dette felt er til validering og bør ikke ændres.