Bestyrelsen og Mødereferater

Søg på vores hjemmeside

team3

Jens Nørgaard

E-mail: kasserer@grevefodbold.dk
Kasserer & Næstformand

team4

Jari Leander

E-mail: jari@leander2.dk

Sportsformand

team4

Torsten Sibuhr Askjær

E-mail: sibuhr@live.dk

Bestyrelsesmedlem

 

team4

Charlotte Preisler

E-mail: charlotte@grevefodbold.dk
Bestyrelsesmedlem

team4

Martin Eyrich

E-mail: maey@live.dk

Bestyrelsesmedlem

 

Pernille Hald Olsen

E-mail: pernille@grevefodbold.dk

Bestyrelsesmedlem

 

 

team4

Kenneth Hansen

E-mail: kenneth.hansen@sydbank.dk

Bestyrelsesmedlem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Referat af Gereralforsamling

2018

Generalforsamling/2018

Generalforsamling/2018_formandsberetning

2017

Generalforsamling 02-03-2017

 

 

Referater af bestyrelsesmøder

2018
 
 
2017

 

Bestyrelsesmøde 02-05-2017

Bestyrelsesmøde 06-06-2017

Bestyrelsesmøde 08-08-2017

 


 

 

 
 
 
logo
Kontakt os
Du er velkommen til at sende os dit spørgsmål, og vi vil vende tilbage så hurtigt som muligt.


Kontakt os